O nas

  Masurenteam został założony w 1997 roku przez Zbigniewa Piekarczyka jako firma jednoosobowa, aktualnie funkcjonuje jako biznes rodzinny, posiadający koncesję-zezwolenie Nr.45/S-IV/4030-31/00 Dzięki wytrwałej pracy i dobrej strategii rozwoju firmy stworzono biuro o wyraznym profilu działalności.
  Zbigniew Piekarczyk jest absolwentem AWF, z zamiłowania i rozszerzonych studiów biologiem przyrodnikiem. Pasję obcowania z przyrodą rozwijał w trakcie wędrówek z rodziną, działając w PTTK. (Organizator Turystyki), oraz w kręgach żeglarskich (Instruktor Żeglarstwa PZŻ). Jeziora, rzeki wraz z ich ekosystemami to miejsca najchętniej wybierane na nasze imprezy; aktywnej turystyki po Warmii i Mazurach.

  W przeszłości, zaczynaliśmy od czarteru jachtów, nielicznych grup rowerowych oraz zakupu kilku canoe/kanu wraz z wysokiej klasy wyposażeniem, w większości nie produkowanym do dzisiaj w kraju. Na szlakach wodnych budziły one początkowo zdziwienie, zaciekawienie a potem podziw, za sprawą eleganckich kształtów łodzi i intrygującej technice wiosłowania. Z żelaznąkonsekwencjąrozwijaliśmy nasząofertę aktywnego wypoczynku.

  Dzisiaj koncentrujemy się głównie na WĘDRÓWKACH CANOE RZEKA KRUTYNIA I CZARNA HAŃCZA. Bez przesady możemy powiedzieć, że w organizacji tej specyficznej formy spływów, osiągnęliśmy wysoki poziom. Powtarzamy to stwierdzenie, za naszymi klientami, tak z kraju jak i zza granicy. "Od cypla do cypla "- to zawołanie zna wielu. Wspaniałe rzeki, niepowtarzalna przyroda, oraz zdobyte przez lata know how sprawiają, że z roku na rok mamy coraz więcej partnerów gotowych oferować te imprezy w swoich katalogach.

  Nie boimy się żadnego zlecenia, o ile możemy zrealizować je samodzielnie. Podejmujemy się organizacji IMPREZ SZKOLENIOWO - INTEGRACYJNYCH DLA FIRM, pragnących dać wytchnienie swym pracownikom od przesyconego elektroniką otoczenia i zregenerować siły w kontakcie z mazurskąprzyrodą. Pośredniczymy w wynajmie domków letniskowych i miejsc noclegowych na Mazurach.
 

Home